Wynajem studia fotograficznego
i filmowego

Wynajmujemy nasze studia ekipom fotograficznym i filmowym. Realizujemy różnorodne zlecenia fotograficzne i zajmujemy się kompleksową produkcją sesji fotograficznych. Współpracujemy z ekipą profesjonalnych fotografów, stylistów, wizażystów, fryzjerów, scenografów, oświetlaczy i asystentów, których chętnie polecamy. Dla wygody gości udostępniamy w pełni wyposażone kuchnie, garderoby, łazienki, stanowiska charakteryzatorskie oraz przestrzeń wypoczynkową i parking. Pracujemy na najlepszym sprzęcie pozwalającym realizować nawet bardzo skomplikowane ujęcia.

Cennik w Studio Sól: www.studiosol.com.pl , www.facebook.com/studiostudiosol

Sól filmowa (12h): 2000 zł
Sól eventowa: prosimy o kontakt
Sól fotograficzna:
gruboziarnista (10h) – 1800 zł
drobnoziarnista (do 5h) – 1300 zł

Cennik w Studio Mąka: www.studiomaka.com.pl
www.facebook.com/studiostudiomaka

Mąka filmowa (12h): 2300 zł
Mąka eventowa: prosimy o kontakt
Mąka fotograficzna:
luksusowa (10h) - 2000 zł
tortowa (do 5h) - 1300 zł

A w tym:

  • asystent
  • wyposażona garderoba
  • kuchnia
  • świetna kawa
  • coś słodkiego
  • parking
  • oświetlenie Profoto (w cenie 1 generator Profoto 2400Ws, 2 główki, modyfikatory)
  • osprzęt studyjny
  • dodatkowy sprzęt ze zniżką 30% z cennika w dziale Wynajem sprzętu foto i film

dodatkowa godzina powyżej 10h – 100 zł

opłata za metr zużytego tła - 50 zł

malowanie zabrudzonej cykloramy – 150 zł (Sól), 200 zł (Mąka)

Odwołanie rezerwacji dzień przed sesją (24h)- płatne 50% ceny.

Odwołanie rezerwacji w dniu sesji - płatne 100% ceny.

Podane ceny są cenami netto, wystawiamy faktury VAT (23%)

Słodki, słony i mączny catering wycenimy i zamówimy na Wasze projekty.

Wynajem studia filmowego Warszawa

Nasza oferta to świetna opcja dla osób szukających profesjonalnego miejsca do zrealizowania rozmaitych projektów. Proponowany przez nas wynajem studia filmowego w Warszawie, to idealnie rozwiązanie zarówno w przypadku dużych i mniejszych produkcji, jak i indywidualnych przedsięwzięć. Oferujemy przestronne, w pełni wyposażone przestrzenie, zaprojektowane z myślą o potrzebach filmowców. Nasze studia Sól i Mąka w Warszawie pozwalają na realizację szerokiej gamy scenariuszy filmowych i fotograficznych. Ponadto, do dyspozycji naszych Klientów są doświadczeni specjaliści, którzy zawsze służą pomocą i doradztwem. Wynajem przestrzeni w naszej lokalizacji daje Ci nie tylko doskonałe warunki do pracy, ale także inspirujące otoczenie, które sprzyja kreatywności. Oferujemy elastyczne pakiety wynajmu, dzięki czemu możesz korzystać z naszych przestrzeni dokładnie tak, jak potrzebujesz. Oczywiście w przypadku dodatkowych pytań względem wynajmu studia filmowego z chęcią odpowiemy i pomożemy!

Studio fotograficzne do wynajęcia Warszawa

Szukasz miejsca, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania dotyczące profesjonalnej sesji zdjęciowej? Nasze studio fotograficzne do wynajęcia w Warszawie to idealna przestrzeń dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i komfort pracy. Oferujemy przestronne i nowoczesne miejsca, które stanowią doskonałe tło dla różnorodnych projektów– od modowych sesji zdjęciowych, przez sesje portretowe, aż po zaawansowane projekty komercyjne. Nasza wypożyczalnia zapewnia również dostęp do zaawansowanego sprzętu fotograficznego oraz profesjonalnego oświetlenia do wynajęcia, co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających pomysłów w studiu. Ponadto nasze przestrzenie są elastycznie przystosowane do różnych potrzeb i stylów pracy, co umożliwia pełne wykorzystanie ich potencjału. Dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy już przekonali się, jak nasze studio do wynajęcia może wspierać rozwój ich fotograficznego talentu. Zapewniamy przyjazną atmosferę i profesjonalne wsparcie na każdym etapie pracy. Odkryj miejsce, gdzie Twoja kreatywność nie zna granic!