Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Warszawa

Rezerwacje:

Michał A., Michał T., Patryk M., Patryk P.
(+48) 511-975-252, wypo@cukry.com.pl
Tomek Wojtaniec
(+48) 511-190-577, tomek@cukry.com.pl
Krzysztof Kuczyk
(+48) 505-800-777, krzysztof@cukry.com.pl

Magazyn, odbiory i zwroty, pomoc techniczna:

Michał A., Michał T., Patryk M., Patryk P.
(+48) 511-975-252, wypo@cukry.com.pl

Cukry to wypożyczalnia sprzętu fotograficznego i filmowego. Pracujemy zarówno przy dużych produkcjach jak i małych budżetach.

Proponujemy wynajem sprzętu tylko najlepszych marek: oświetlenie Profoto, Arri, Aputure, Dedolight, Kino Flo, aparaty, kamery i osprzęt: Canon, Nikon, Hasselblad, Phase One, Blackmagic Design, Sony, Panasonic; Apple, Chrosziel, Go Pro, Manfrotto, Redrock, Rode, Sachtler, Secced, Sennheiser, Sigma, Small HD, TV Logic, Zeiss.

Procedura wypożyczenia jest uproszczona, pracujemy 7 dni w tygodniu, a godziny odbioru i zwrotu sprzętu są elastyczne. Można go odebrać osobiście lub zamówić nasz transport, dodatkowo także z asystentem do obsługi. Działamy globalnie. W przypadku większych zamówień i dłuższych wynajmów oferujemy korzystne zniżki. Studentom szkół fotograficznych i filmowych po okazaniu ważnej legitymacji udzielamy 25% rabatu na niekomercyjne projekty.

Prosimy o mailowe lub telefoniczne rezerwowanie sprzętu, tylko w ten sposób możemy sprawdzić jego dostępność i umówić odbiór.

Od nowych klientów, nie będących znajomymi królika, zastrzegamy możliwość pobrania kaucji w wysokości 1/3 wartości sprzętu lub wynajmu sprzętu z asystentem.

Podane ceny są cenami netto za jeden dzień zdjęciowy. Płatność możliwa jest gotówką, kartą płatniczą lub przedpłatą na konta; a przy stałej współpracy także przelewem po wynajmie.